NÁŠ TÝM

Josef Kříženecký

ředitel pobočky Century 21 New Home

Je zodpovědný za celkový chod pobočky a řízení kanceláře. V rámci sítě CENTURY 21 působí jako garant a projekt manažer developerských projektů pro Českou republiku a stará se o rozvoj a vzdělávání makléřů.

V realitách pracuje již od roku 1996. Jako realitní makléř se zaměřuje na prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, činžovních domů i komerčních nemovitostí. Velmi dobře se orientuje v nabídce nových bytů a poskytuje kupujícím, kteří hledají nové bydlení, odbornou podporu v otázkách realit a hypoték. Vedle klasické realitní činnosti se specializuje oblast výstavby nových bytů, spolupracuje s developerskými společnostmi a věnuje se poradenství developerům v oblasti prodeje, marketingu a reklamy.

Jedním z jeho cílů je udělat z realitního trhu profesionálnější a bezpečnější místo, a proto od roku 2020 působí jako zkušební komisař odborné způsobilosti realitních makléřů s akreditací od Ministerstva pro místní rozvoj.

Mezi jeho hlavní úspěchy patří opakované umístění v TOP 10 makléř roku Century 21 Czech Republic, umístění v klubu Diamond a několik prestižních mezinárodních ocenění Centurion udělovaných v síti CENTURY 21 International.

Absolvoval Vysokou školu finanční a správní v oboru marketingová komunikace. Hovoří česky, anglicky a rusky.

Karel Buriánek

realitní makléř junior

Jako realitní makléř se specializuje na prodej a pronájem bytů. 

prací v oblasti nemovitostí se poprvé setkal v developerské společnosti, kde pracoval jako člen obchodního odděleníHlavní náplní jeho práce zde bylpředevším mapování nabídky a poptávky po nemovitostech, analýza cen nemovitostí v daných lokalitách, každodenní kontakt s klienty a prohlídky nemovitostí metodou mystery shoppingu. Mezi jeho hlavní přednosti lze tedy zařadit velmi dobrý přehled o cenách jednotlivých nemovitostí a dobré zkušenosti v jednání s klienty. 

Vystudoval obor podnikání a administrativa na provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze. Od roku 2013 byl členem reprezentace ČR v jududosáhl titulu mistra České republiky a rovněž několika mezinárodních výsledků. Lze ho popsat jako velmi spolehlivého a cílevědomého člověka, který dotahuje věci do konce. Hovoří Česky, Anglicky a Německy.