NÁŠ TÝM

Josef Kříženecký

ředitel pobočky Century 21 New Home

Je zodpovědný za celkový chod pobočky a řízení kanceláře. V rámci sítě CENTURY 21 působí jako garant a projekt manažer developerských projektů pro Českou republiku a stará se o rozvoj a vzdělávání makléřů.

V realitách pracuje již od roku 1996. Jako realitní makléř se zaměřuje na prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, činžovních domů i komerčních nemovitostí. Velmi dobře se orientuje v nabídce nových bytů a poskytuje kupujícím, kteří hledají nové bydlení, odbornou podporu v otázkách realit a hypoték. Vedle klasické realitní činnosti se specializuje oblast výstavby nových bytů, spolupracuje s developerskými společnostmi a věnuje se poradenství developerům v oblasti prodeje, marketingu a reklamy.

Jedním z jeho cílů je udělat z realitního trhu profesionálnější a bezpečnější místo, a proto od roku 2020 působí jako zkušební komisař odborné způsobilosti realitních makléřů s akreditací od Ministerstva pro místní rozvoj.

Mezi jeho hlavní úspěchy patří opakované umístění v TOP 10 makléř roku Century 21 Czech Republic, umístění v klubu Diamond a několik prestižních mezinárodních ocenění Centurion udělovaných v síti CENTURY 21 International.

Absolvoval Vysokou školu finanční a správní v oboru marketingová komunikace. Hovoří česky, anglicky a rusky.

Vladimír Sasunov

realitní makléř

Jako realitní makléř se specializuje na prodej a pronájem bytů v Praze. 

Do realit přišel po práci v technologických startupech, kde se zabýval vývojem webových stránek a portálů. Některé digitální projekty sám řídil. První zkušenost s obchodem nemovitostí měl díky své rodině, která podniká v této oblasti. Vzhledem k práci v digitální sféře má jedinečnou kombinaci zkušeností, jak v jednání s klienty, tak i s prodejem a propagací online. 

Od dětství se věnoval bojovým sportům jako je Judo a Jui-Jitsu, vyhrál celorepublikové kolo nejprestižnější odborné středoškolské soutěže a byl mnoho krát ve finále digitálních soutěží. Rád zkoumá trendy a vzdělává se v oblasti realit, architektury a technologií. Hovoří Česky, Anglicky a Rusky.