NÁŠ TÝM

Josef Kříženecký

Ředitel pobočky Century 21 New Home

Je zodpovědný za celkový chod pobočky a řízení kanceláře. V rámci sítě CENTURY 21 působí jako garant a projekt manažer developerských projektů pro Českou republiku a stará se o rozvoj a vzdělávání makléřů.

V realitách pracuje již od roku 1996. Jako realitní makléř se zaměřuje na prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, činžovních domů i komerčních nemovitostí. Velmi dobře se orientuje v nabídce nových bytů a poskytuje kupujícím, kteří hledají nové bydlení, odbornou podporu v otázkách realit a hypoték. Vedle klasické realitní činnosti se specializuje oblast výstavby nových bytů, spolupracuje s developerskými společnostmi a věnuje se poradenství developerům v oblasti prodeje, marketingu a reklamy.

Jedním z jeho cílů je udělat z realitního trhu profesionálnější a bezpečnější místo, a proto od roku 2020 působí jako zkušební komisař odborné způsobilosti realitních makléřů s akreditací od Ministerstva pro místní rozvoj.

Mezi jeho hlavní úspěchy patří opakované umístění v TOP 10 makléř roku Century 21 Czech Republic, umístění v klubu Diamond a několik prestižních mezinárodních ocenění Centurion udělovaných v síti CENTURY 21 International.

Absolvoval Vysokou školu finanční a správní v oboru marketingová komunikace. Hovoří česky, anglicky a rusky.

Lukáš Žatečka

Asistent ředitele

Jeho úkolem je podpora ředitele pobočky při řízení kanceláře. Je zodpovědný zejména za nábor makléřů, koordinuje cíle mezi vedením a makléři, kontroluje jejich naplňování a stará se o marketing a propagaci.

Vystudoval sociologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Již během studia na střední škole získal mezinárodní zkušenosti v Londýně a Polsku v rámci programu Erasmus+. Od roku 2015 pracoval pět let v oblasti automotive, kde získal vhled do korporátního prostředí a zdokonalil především své organizační dovednosti. Dále pracoval v personální agentuře jako náborář nových zaměstnanců a získal řadu zkušenosti z oblasti personalistiky.

Lukáš je aktivní člověk se zájmem o komunikaci, psychologii, sociologii a vzdělávání. Aktivně hovoří česky, anglicky a pasivně rusky.